627-47W1624-3NA
Numer produktu DigiKey
151-627-47W1624-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-47W1624-3NA
Opis
CONN D-SUB PLG 47POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-47W1624-3NA Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C