627-47W1624-1ND
Numer produktu DigiKey
151-627-47W1624-1ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-47W1624-1ND
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-47W1624-1ND Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C