627-47W1622-4T2
Numer produktu DigiKey
151-627-47W1622-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-47W1622-4T2
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-47W1622-4T2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C