Ilustracja dla 627-47W1224-4T2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-47W1224-4T2
Numer produktu DigiKey
151-627-47W1224-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-47W1224-4T2
Opis
CONN D-SUB PLG 47POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-47W1224-4T2 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C