Ilustracja dla 627-47W1222-3N1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-47W1222-3N1
Numer produktu DigiKey
151-627-47W1222-3N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-47W1222-3N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 47POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-47W1222-3N1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C