Ilustracja dla 627-43W2624-4N5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-43W2624-4N5
Numer produktu DigiKey
151-627-43W2624-4N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-43W2624-4N5
Opis
CONN D-SUB PLUG 43POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-43W2624-4N5 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C