Ilustracja dla 627-43W2624-2N6 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-43W2624-2N6
Numer produktu DigiKey
151-627-43W2624-2N6-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-43W2624-2N6
Opis
CONN D-SUB PLG 43POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-43W2624-2N6 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C