Ilustracja dla 627-43W2622-1NA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-43W2622-1NA
Numer produktu DigiKey
151-627-43W2622-1NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-43W2622-1NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 43POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-43W2622-1NA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C