627-43W2224-4TA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 151-627-43W2224-4TA-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 627-43W2224-4TA |
Opis | CONN D-SUB PLG 43POS PNL MT SLDR |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 627-43W2224-4TA Modele |
Kategoria | Zakończenie Lutowany |
Prod. | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A, 40A |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Funkcje Wgłębienia uziemiające, ekranowanie |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 125V |
Typ styku Sygnałowe i zasilające | Temperatura robocza -55°C - 125°C |