627-36W4624-4T6 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 151-627-36W4624-4T6-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 627-36W4624-4T6 |
Opis | CONN D-SUB PLG 36POS PNL MT SLDR |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 36 (32 + 4 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 627-36W4624-4T6 Modele |
Kategoria | Zakończenie Lutowany |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A, 40A |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Funkcje Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 125V |
Liczba rzędów 3 | Kolor Czarne |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Termoplastyczne tworzywo poliestrowe |
Rozmiar obudowy, układ złącza 5 (DD, D) - 36W4 | Materiał styku Stop miedzi |
Typ styku Sygnałowe i zasilające | Temperatura robocza -55°C - 125°C |