Ilustracja dla 627-36W4624-4T1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-36W4624-4T1
Numer produktu DigiKey
151-627-36W4624-4T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-36W4624-4T1
Opis
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-36W4624-4T1 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C