Ilustracja dla 627-36W4624-4NA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-36W4624-4NA
Numer produktu DigiKey
151-627-36W4624-4NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-36W4624-4NA
Opis
CONN D-SUB PLG 36POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-36W4624-4NA Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C