Ilustracja dla 627-36W4624-1TD jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-36W4624-1TD
Numer produktu DigiKey
151-627-36W4624-1TD-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-36W4624-1TD
Opis
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-36W4624-1TD Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C