Ilustracja dla 627-36W4622-2NA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-36W4622-2NA
Numer produktu DigiKey
151-627-36W4622-2NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-36W4622-2NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 36POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-36W4622-2NA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C