Ilustracja dla 627-36W4224-3T5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-36W4224-3T5
Numer produktu DigiKey
151-627-36W4224-3T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-36W4224-3T5
Opis
CONN D-SUB PLUG 36POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-36W4224-3T5 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C