Ilustracja dla 627-36W4224-3NE jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-36W4224-3NE
Numer produktu DigiKey
151-627-36W4224-3NE-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-36W4224-3NE
Opis
CONN D-SUB PLG 36POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-36W4224-3NE Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C