Ilustracja dla 627-27W2624-4T5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-27W2624-4T5
Numer produktu DigiKey
151-627-27W2624-4T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-27W2624-4T5
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-27W2624-4T5 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C