Ilustracja dla 627-27W2622-1TA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-27W2622-1TA
Numer produktu DigiKey
151-627-27W2622-1TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-27W2622-1TA
Opis
CONN D-SUB PLUG 27POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-27W2622-1TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C