Ilustracja dla 627-27W2224-3NA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-27W2224-3NA
Numer produktu DigiKey
151-627-27W2224-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-27W2224-3NA
Opis
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-27W2224-3NA Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C