Ilustracja dla 627-27W2224-1N3 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-27W2224-1N3
Numer produktu DigiKey
151-627-27W2224-1N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-27W2224-1N3
Opis
CONN D-SUB PLG 27POS PNL MT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 (25 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
627-27W2224-1N3 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 27W2
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C