Ilustracja dla 627-25W3624-4N1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-25W3624-4N1
Numer produktu DigiKey
151-627-25W3624-4N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-25W3624-4N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-25W3624-4N1 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C