Ilustracja dla 627-25W3624-2N1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-25W3624-2N1
Numer produktu DigiKey
151-627-25W3624-2N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-25W3624-2N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-25W3624-2N1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C