Ilustracja dla 627-25W3224-1NB jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-25W3224-1NB
Numer produktu DigiKey
151-627-25W3224-1NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-25W3224-1NB
Opis
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-25W3224-1NB Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C