Ilustracja dla 627-25W3222-4N2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-25W3222-4N2
Numer produktu DigiKey
151-627-25W3222-4N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-25W3222-4N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-25W3222-4N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C