Ilustracja dla 627-24W7624-2N5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-24W7624-2N5
Numer produktu DigiKey
151-627-24W7624-2N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-24W7624-2N5
Opis
CONN D-SUB PLUG 24POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
627-24W7624-2N5 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D) - 24W7
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C