Ilustracja dla 627-24W7622-4N2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-24W7622-4N2
Numer produktu DigiKey
151-627-24W7622-4N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-24W7622-4N2
Opis
CONN D-SUB PLUG 24POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-24W7622-4N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C