Ilustracja dla 627-21W4224-2N4 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-21W4224-2N4
Numer produktu DigiKey
151-627-21W4224-2N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-21W4224-2N4
Opis
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-21W4224-2N4 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C