Ilustracja dla 627-21W1624-1NB jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-21W1624-1NB
Numer produktu DigiKey
151-627-21W1624-1NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-21W1624-1NB
Opis
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-21W1624-1NB Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C