Ilustracja dla 627-21W1624-1N5 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-21W1624-1N5
Numer produktu DigiKey
151-627-21W1624-1N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-21W1624-1N5
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-21W1624-1N5 Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C