Ilustracja dla 627-21W1224-3N2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-21W1224-3N2
Numer produktu DigiKey
151-627-21W1224-3N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-21W1224-3N2
Opis
CONN D-SUB PLG 21POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-21W1224-3N2 Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C