Ilustracja dla 627-17W5624-1TD jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-17W5624-1TD
Numer produktu DigiKey
151-627-17W5624-1TD-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W5624-1TD
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-17W5624-1TD Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C