627-17W5622-3TA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 151-627-17W5622-3TA-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 627-17W5622-3TA |
Opis | CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 17 (12 + 5 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 627-17W5622-3TA Modele |
Kategoria | Zakończenie Kubeczek lutowniczy |
Prod. | Materiał obudowy, wykończenie Stal, cynowana |
Seria | Wykończenie styku Złoto |
Opakowanie Taca | Grubość wykończenia styku 30,0µin (0,76µm) |
Status części Aktywny | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A, 30A |
Typ złącza Wtyczka, wtyki męskie | Funkcje Wgłębienia uziemiające, ekranowanie |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 125V |
Liczba rzędów 2 | Kolor Czarne |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Termoplastyczne tworzywo poliestrowe |
Rozmiar obudowy, układ złącza 4 (DC, C) - 17W5 | Materiał styku Stop miedzi |
Typ styku Sygnałowe i zasilające | Temperatura robocza -55°C - 125°C |