Ilustracja dla 627-17W5222-1TA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-17W5222-1TA
Numer produktu DigiKey
151-627-17W5222-1TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W5222-1TA
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-17W5222-1TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C