Ilustracja dla 627-17W5222-1NA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-17W5222-1NA
Numer produktu DigiKey
151-627-17W5222-1NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W5222-1NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
17 (12 + 5 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
627-17W5222-1NA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 17W5
Temperatura robocza
-55°C - 125°C