Ilustracja dla 627-17W2622-4TA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-17W2622-4TA
Numer produktu DigiKey
151-627-17W2622-4TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W2622-4TA
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-17W2622-4TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C