Ilustracja dla 627-17W2224-2T2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
627-17W2224-2T2
Numer produktu DigiKey
151-627-17W2224-2T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W2224-2T2
Opis
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-17W2224-2T2 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C