627-17W2224-1N2
Numer produktu DigiKey
151-627-17W2224-1N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W2224-1N2
Opis
CONN D-SUB PLG 17POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-17W2224-1N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C