627-17W2222-4N1
Numer produktu DigiKey
151-627-17W2222-4N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-17W2222-4N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 17POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-17W2222-4N1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C