627-13W6624-1T4
Numer produktu DigiKey
151-627-13W6624-1T4-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W6624-1T4
Opis
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-13W6624-1T4 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C