627-13W6624-1NE
Numer produktu DigiKey
151-627-13W6624-1NE-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W6624-1NE
Opis
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-13W6624-1NE Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C