627-13W6622-4TA
Numer produktu DigiKey
151-627-13W6622-4TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W6622-4TA
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-13W6622-4TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C