627-13W6224-4T2
Numer produktu DigiKey
151-627-13W6224-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W6224-4T2
Opis
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-13W6224-4T2 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C