627-13W3622-3N1
Numer produktu DigiKey
151-627-13W3622-3N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W3622-3N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
627-13W3622-3N1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C