627-13W3224-4N1
Numer produktu DigiKey
151-627-13W3224-4N1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W3224-4N1
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-13W3224-4N1 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C