627-13W3224-2T5
Numer produktu DigiKey
151-627-13W3224-2T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-13W3224-2T5
Opis
CONN D-SUB PLUG 13POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-13W3224-2T5 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C