627-11W1624-3T3
Numer produktu DigiKey
151-627-11W1624-3T3-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-11W1624-3T3
Opis
CONN D-SUB PLG 11POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-11W1624-3T3 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C