627-11W1624-3N5
Numer produktu DigiKey
151-627-11W1624-3N5-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-11W1624-3N5
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-11W1624-3N5 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C