627-11W1624-2NB
Numer produktu DigiKey
151-627-11W1624-2NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-11W1624-2NB
Opis
CONN D-SUB PLG 11POS PNL MT SLDR
Modele EDA/CAD
627-11W1624-2NB Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C