627-11W1622-2TA
Numer produktu DigiKey
151-627-11W1622-2TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-11W1622-2TA
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS PNL MNT
Modele EDA/CAD
627-11W1622-2TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C