627-11W1224-1T1
Numer produktu DigiKey
151-627-11W1224-1T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
627-11W1224-1T1
Opis
CONN D-SUB PLUG 11POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
627-11W1224-1T1 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C